Oferta - Trebortrans

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

Jeśli planujesz remont łazienki i nie wiesz jak długo on potrwa, to najlepsza alternatywa dla Ciebie.
Worek elastyczny na Gruz  – typu Big Bag  jest usługą kierowaną do osób, które posiadają ograniczoną przestrzeń lub do mniejszego przedsięwzięcia jakim jest remont małej kuchni, łazienki lub rozbiórka pieca kaflowego. Worek jest dostarczany każdego dnia od poniedziałku do soboty, można również odebrać worek osobiście w siedzibie firmy po wcześniejszym kontakcie. Zamawiając usługę wywozu śmieci w worku BIG BAG  sam decydujesz o tym kiedy worek jest Tobie potrzebny. Dostarczany przez nas jest ładnie zapakowany, zajmuje niewiele miejsca i może być przechowywany  np. w garażu lub szafie narzędziowej do momentu kiedy będzie potrzebny Są to przede wszystkim opakowania przeznaczone do transportu gruzu odpadowego i drobnych odpadów remontowych. W związku z tym, zostały tak zaprojektowane, aby transport ten, mógł odbyć się bez ryzyka, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.Kontener na gruz – dla osób lub firm o większych potrzebach oferujemy specjalistyczne kontenery o pojemnościach  5m3 – 10m3. Są to duże Kontenery otwierane od tyłu z możliwością wjazdu np. taczkami. Dysponujemy kontenerami o wymiarach od 5m3 do 10m3. Dzięki swojej trwałej konstrukcji, kontenery gwarantują wielokrotne użycie, a rozmaitość rozmiarów umożliwia przewóz odpadów bez konieczności przeładowywania. Taki środek transportu zdecydowanie przyśpiesza proces załadunku i ułatwia przewiezienie go w określone miejsce. Kontenery stworzone zostały z niezwykle mocnych materiałów, co daje gwarancję trwałości i bezpieczeństwa ładunków w nich przewożonych oraz bez wątpienia ułatwiają organizację wszelkich prac remontowych, czy budowlanych.
Opróżnianie mieszkań, piwnic, garaży i innych pomieszczeń-
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie opróżnienia domów, mieszkań, biur, lokali, magazynów, działek, piwnic, strychów, garaży oraz innych pomieszczeń. opróżnimy każde pomieszczenie, wszystko co jest zbędne, zajmuję dużo miejsca, a czasami nawet uniemożliwia korzystanie z pomieszczenia: stare regały, kanapy, wersalki, szafy, meblościanki, gabaryty, odpady, zużyty sprzęt AGD i RTV, makulatura, stare graty, złom, narzędzia, stare części samochodowe, zużyte rowery.
Oferujemy kompleksową usługę opróżnienia i likwidacji zbędnego wyposażenia każdego pomieszczenia na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Zajmiemy się wszystkim od A do Z włącznie z rozkręcaniem starych mebli i sprzątaniem. Rozkręcimy, wyniesiemy, wywieziemy i posprzątamy! Zostawimy opróżnione i wysprzątane pomieszczenie do Państwa dyspozycji.
Odbiór Makulatury– W naszej ofercie również zapewniamy,
  • kartonu (opakowania, pudła, tektura lita, luzem, zbelowana)
  • makulatury gazetowej
  • ścinki drukarskie (offset zadrukowany i niezadrukowany, kreda, mix, ścinki i arkusze, LWC, w koszach, pudłach lub kontenerach i belach, itp.)
  • Naszym Klientom oferujemy również odbiór większej ilości makulatury własnym transportem oraz możliwość przekazania odpadów bezpośrednio do naszych Punktów Ochrony Środowiska, które zajmują się skupem surowców wtórnych. Zbieramy makulaturę każdego rodzaju.
     
     
    Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego